kamera ip z oświetlaczem

Kamera megapikselowa YUC H796RPOE / AT-H79IP

kamera ip z oświetlaczemYUC H796RPOE / AT-H79IP to nowoczesna kamera megapikselowa IP o wydajnym przetworniku 1/3″ Progressive CMOS 2.0 Mpx. YUC H796RPOE/ATH79IP to zaawansowane technologicznie urządzenie z ogromnym przetwornikiem 2.0 Mpx. Kamera stworzona z myślą o monitoringu zewnętrznych obiektów, wyposażona została w wodoodporną obudowę z dodatkowym reflektorem podczerwieni, dzięki temu umożliwia nieprzerwaną rejestrację obrazów niezależnie od warunków pogodowych oraz oświetlenia. Dzięki technologii zasialania przez internet PoE, kamera ON-H796RP / AT-H79IP doskonale sprawdzi się w nawet najbardziej zaawansowanych instalacjach monitoringu przemysłowego.

kamery yudor w sklepie napad

Kamera posiada opcję Dzień/Noc, mechanizm ten automatycznie przełącza kamerę w tryb monochromatyczny (czarno-biały), dzięki czemu możliwe jest uchwycenie większej ilości szczegółów nawet w totalnych ciemnościach.

Kamerę wyposażono w kodek H.264, który udostępnia bardzo wydajny standard kompresji, znacznie przewyższający wydajnością standardowe kompresje MJPEG lub MPEG4. Drastycznie redukuje rozmiar przesyłanych danych. Plik o wielkości 1MB po skompresowaniu H.264 waży zaledwie 10kB. 2.0 Megapikseli – lepsza jakość wideo… Kamera YUC H796RPOE/AT-H79IP oferuje obraz w wysokiej jakości i rozdzielczości 1600×1200 Mpx. Główną zaletą technologii megapikselowej jest zdolność rejestrowania szczegółów takich jak znaki na tablicy rejestracyjnej samochodu lub twarz człowieka.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *